למה כדאי להתקלח עם דלת סגורה

*הסיפור הזה מופרך לגמרי וכל קשר בינו לבין המציאות מקרי לחלוטין !
 
מכירים את זה כשאתם מתעוררים מחלום בלהות שבו אתם מוצאים את עצמכם מתהלכים ערומים לגמרי ברחוב?
לי זה קרה מספר פעמים , למזלי רק בחלום אני שוכחת להתלבש ויוצאת החוצה עירומה ובדכ כשאני קולטת את המעשה הזה אני גם מתעוררת ממנו למציאות לבושה היטב ,
רק הבושה נשארת איפשהו בזכרון בגופי.
אבל כזה חלום עוד לא קרה לי עד לאותו היום.
אני מתעוררת בבוקר, הבית עדיין ישן, מארגנת במהירות את עצמי ומעירה את הילדים.
וממהרת איתם לגן, עדיין מנומנמת משנת הלילה העמוקה,
תוך כדי ההליכה אני קולטת הורים ממהרים מסתכלים עלי במבט מוזר.
אנשים שבדכ שלום מהיר עם הראש מפגיש בינינו בבוקר ועכשיו המבט חד נוקב משדר סלידה, מבוכה אולי כעס עדיין לא ברור לי מה פשר המבטים האלו ואיפה השלום הרגיל והמהיר כמו בכל בוקר רגיל. מגיעים לגן ואחת האמהות תופסת בידי מישירה אלי מבט חד ואומרת לי "אני באמת לא מבינה למה עשית את זה ובשביל מה, אני באמת לא מבינה".
אני מבולבלת מנסה לגמגם משהו שאני לא מבינה מה היא אומרת, אני לא מצליחה לסיים את המשפט ואמא נוספת נוזפת בי משהו אל איך אני לא מתביישת ושהיא מתביישת בשבילי.
אני נפרדת מהילדים בחיבוק גדול לא לפני שאני קולטת את הגננת והסייעות מביטות בי בסלידה אני לא מצליחה להבין מה עשיתי? מה זה הדבר הנורא הזה שעשיתי ומדוע אני מקבלת מבטים נוקבים חדים מכאיבים, בדרכי החוצה אמא נוספת פוגשת בי, אני קולטת את המבט ואני ממהרת ופונה אליה לפני שהיא תוציא את צינור הנזיפות עלי, אני לא מבינה מה עשיתי? אני פונה אליה בחצי שאלה חצי בקשה היא מסתכלת עלי במבט מזלזל לא אני באמת לא מבינה, אני אומרת לה, בבקשה,תגידי לי מה זה הדבר הנורא הזה שעשיתי ? היא מסתכלת עלי , על כולי ואומרת לי "את נפלת לגמרי על הראש אני במקומך לא הייתי מעיזה, לצאת מהבית".
אבל מה עשיתי? אני אוחזת בידיה מרגישה איך האדמה עוד רגע נשמטת מרגלי.
היא מישירה אלי מבט ואומרת "תראי בעצמך בפייסבוק " אני רצה הביתה מנסה לחשוב מה כבר,עשיתי מה כתבתי שאני מקבלת כאלה מבטים מכאיבים, הרי אני כותבת בעיקר על עצמי מחשבותי רגשותי דברים שעוברים עלי, מה כבר כתבתי שהוא ככ נורא, מי בכלל קורא את מה שאני כותבת ? אני הרי כותבת בעיקר לעצמי על עצמי.
אולי מישהו כתב עלי? אבל מה כבר עשיתי, אמרתי.
אני מנסה במהירות לחשוב,להזכר, על מפגשים, אנשים שיכולים לכתוב עלי משהו ככ נורא ואני לא מצליחה להזכר, רק המבטים האלה והדרך הביתה ארוכה והמבטים ככ מכאיבים.
מגיעה הביתה נועלת את הדלת פותחת את הפייסבוק ולא מאמינה לא זה לא יכול להיות אמיתי.
תמונה שלי, צילום שמישהו צילם אותי מתוך האמבטיה עירומה לגמרי עם כיתוב בגיבריש מעל התמונה ומתחתיה המספר ההזוי 3648 שיתופים.
אני מתחילה לקרוא תגובות היד שלי רועדת, לראות את עצמי ערומה זה מחזה לא מלהיב במיוחד ולראות את עצמי ערומה בכל רחבי הפייסבוק זה רגע של אימה.
אני אוספת את עצמי וממהרת למחוק את התמונה אך למרבה הבהלה התמונה כבר צולמה כתמונת מסך ושותפה בכל כך הרבה קבוצות ברחבי הפייסבוק, אני מנסה להבין למה? הרי אני רחוקה שנות אור מלהיות דוגמנית חטובה.
מי צילם אותי ולמה כולם משתפים אותה ולמה לועגים לי או נוזפים בי?.
אין לי בעיה או קושי לחשוף רגשות ומחשבות שלי , שבי.
כתבתי בעבר על רגעים ככ כואבים, נחשפתי בחולשותי במכאובי, אף פעם הפוסטים האלה לא עוררו עניין לעולם לא שותפו והנה אני במערומי ובמשמני אנשים שלא מכירים אותי וכל אחד יש לו מה לומר עלי, על התמונה, על הצילום, על התעוזה ועל הבושה ואיך שאני לא מתביישת כך לפרסם עצמי. וכולם נוגעים בי במילים החדות המכאיבות ואני אין לי לאן להעלם מנסה להבין איך ומי צילם אותי ומה זה הכיתוב, הגיבריש בראש התמונה.
ואז, זה הכה בי, אתמול בסוף היום כשהרשתי לעצמי להתקלח אחרי יום מתיש במיוחד, הילדים בחדרים משחקים ואני מתקלחת עם דלת פתוחה ואוזן אחת קשובה אליהם.
לא שמתי לב והם לקחו את הטלפון הנייד ושחקו בו וכנראה צילמו אותי, כפתור השיתוף היה על המסך וכנראה נלחץ יחד עם גיבובי אותיות והסוף הסוף כבר נכתב תמונת העירום שלי במקלחת שותפה ברחבי הפייס עם קהל מתלהם שופט ומבקר ואני, אני מחפשת פינה להעלם בה ולהתעורר מחלום הבלהות הזה.
המסקנה להתקלח תמיד,עם דלת סגורה.
*הסיפור הזה נלקח מעמקי הדימיון שלי וכל קשר בינו לבין המציאות מקרי לגמרי.
 
 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s