קישור

להתנדב עם הילדים ולעשות טוב לבעלי החיים גם לאלה שזכו לבית

החופש הגדול הוא אכן גדול ארוך חם ומתיש. מיצינו את הקייטנות היקרות ונעזרנו עד כלות בסבא סבתא ודודות. בין לבין ביקרנו בכל האטרקציות האפשרויות הוצאנו כספים מרובים ונשארנו מרוקנים.

ואז ההברקה הזו הגיעה אלינו וידעתי שיצא מזה רק טוב. צער בעלי חיים ברמת גן נמצא בכתובת חפץ חיים 4 תל אביב. הגענו לשם להתנדב -התאומים, הגדולה ואני ביום שני בתחילת אוגוסט. קיבל אותנו בחור סבלני בשם הרצל סיפר על המקום ועל החברים שחיים שם ומחכים לבית החלומות הקבוע שלהם. בפעם הראשונה קיבלנו את רוברט, כלבלב קטן ונמרץ לסיבוב בשכונה, (בשבת באותו שבוע כבר קיבלנו הודעה שרוברט אומץ למשפחה אהובה- איזו שמחה!)

אור בלוג רוברט

אחר כך ליטפנו את החתולים בחתוליה הכרנו את השמות שלהם ויצאנו מלאים בתחושות ברגשות ובעיקר באהבה.

שבוע אחרי בידיוק באותו היום קיבלנו את באז כלב גדול רך עם לב ענק שרק מתרפק וצמא לאהבה יצאנו איתו לסיבוב היה לנו קשה להיפרד ממנו כלב מושלם למשפחה שתיהיה מאושרת לזכות בו.

אור בלוג באז

 לולא חמודי ותותי (החתול והכלבה שלנו) באז כבר היה ממזמן מתווסף למשפחה שלנו.

אין לי בכלל ספק שהביקורים השבועיים האלה מעניקים לילדים שלי גם פעילות גופנית וגם חוויה רגשית. הם מחכים ליום שני והאמת שגם אני. ובינתיים בזמן שאנחנו בחוץ אנחנו מציצים בעזרת המכשיר החכם של בזק על החיות שלנו בבית. מצחיק לגלות שיש להם חיים גם כשאנחנו מחוץ לבית וכבר תפסנו אותם במצבים מצחיקים.

אור בלוג 2
צולם במצלמה החכמה של בזק

המכשיר נרכש כדי שאוכל לתצפת על הילדים ועל הגדולה שנשארת לבד בבית אבל אני מגלה התמכרות חדשה בצפייה על תותי חמודי וכמה שהם מצחיקים כשאנחנו לא בבית בעזרת המכשיר אנחנו דואגים גם לטמפ קבועה בבית ואם שכחנו לכבות האור אנחנו מבקשים מתותי הכלבה לסגור את האור סתאאאאם יש אפשרות לשלוח הוראה למכשיר החכם לכבות את האור ולשלוט בתאורה.

אור בלוג 1
הבית החכם של בזק מאפשר לשלוט בטמפ' ובתאורה

יש כל כך הרבה כלבים עם לב ענק שישמחו לזכות במשפחה אוהבת אז אם אתם רוצים לפתוח את הלב בחזרה לכו לעמותה הקרובה אליכם ופתחו את ביתכם לייצור פרוותי שרק ייתן לכם הרבה יותר.

מאמצים בפארק

כל הפרטים על צער בעלי חיים רמת גן שעות אימוץ והתנדבות

כל הפרטים על הבית החכם של בזקקישור

מתנה! שפתון טבעי ועוד משחות ורקיחות טבעיות המומלצות ביותר לתינוקות.

 ״ ולס של סבון ״ נולד לפני שלוש שנים יחד עם הגעתה של יעל לעולם.
לא רציתי לחזור להיות שכירה״, כך אנה ולס קוולסקי , האמא של ״ולס של סבון״ מספרת. ״מספר שנים לפני כן הכנתי סבונים בבית לשימוש אישי, והייתי מכינה ומעניקה סבונים שהכנתי בבית לחברות ולמשפחה. וכשרציתי לפנק מישהו קרוב במנה של תשומת לב ריחנית וטבעית .
בעזרתה של אמא שלי החלטתי להוציא את זה לפועל, כעיסוק מרכזי , רק כדי לראות איך זה ילך. למרבה ההפתעה ( לא שלי אני תמיד ידעתי שכשעושים משהו מתוך אהבה הוא מגיע לכל מי שזקוק לו) הביקוש לסבונים הלך וגדל ובמקביל למדתי ארומתרפיה ויצרתי רקיחות קרמים ומשחות טבעיות לסוגים שונים של בעיות ולטיפוח כללי מאז ומתמיד הייתי עושה ניסויים ואהבתי לחבר בין חומרים. למדתי המון וקראתי עוד יותר. וניסיתי והתנסתי בעצמי על עצמי על משפחה וחברים.
לצד חוברות המתכונים שלי במטבח יש חוברות עם מתכונים של רקיחות טבעיות כמעט לכל בעיות העור. להרגעה ריפוי מיצוק וחיזוק וגם לפינוק .
כשאני פותחת את כל המרקחות אני מרגישה כמו בממלכת פיות קסומה הריחות המרקמים וכלי העבודה כאילו מתנגנים ומתחברים מעצמם ויוצרים משחות וקרמים ומרקחות עם מגוון ריחות משכר, ממש כמו בריקוד ולס.
סבונים
בידיוק כמו שאנחנו מקפידים למה שנכנס לבטן ולגוף שלנו ובודקים רכיבים וקלוריות החלום שלי שכולנו נתנהג כך גם למעטפת החיצונית, לעור שלנו . כי בסופו של דבר העור שלנו הוא המגן שלנו בפני הנזקים, והוא זקוק למלוא תשומת הלב שלנו. אני מאוד אוהבת לבשל במטבח ואני משתדלת להשתמש בחומרי הבישול והאפייה הטובים והבריאים שיש ולצד זה אני משתמשת בחומרי הרקיחה האיכותיים ביותר שקיימים בשוק.״
את השפתונים הטבעיים בשלל טעמים וצבעים פגשתי לראשונה כשנרשמתי כאן למועדון החברים של ולס של סבון, אנה מעדכנת את כל החברים במבצעים ובמידע שימושי על מוצרים שונים שמתאימים לאמהות לתינוקות ולטיפוח כללי.
יש לך עסק ? רוצה לפנק את הלקוחות שלך את יכולה לרכוש שפתונים עם מיתוג אישי שלך ולפנק בתשומת לב את הלקוחות שלך. להשארת פרטים לחצי כאן  
שפתון טבעי ממותג
מארגנת יום כיף לבנות ? את יכולה לשלב עם ערכה להכנת שפתונים כולל כל הכלים במחיר מצחיק כאן לינק לרכישה 
ערכה להכנת שפתונים 1
מכירה אמהות ? מוזמנת להתנסות ולהמליץ במשחות טבעיות שממשיכות את הנשימה הטבעית של עור התינוק ובמקביל שומרות ומגינות עליו מרטיבות.
להתנסות ורכישה לחצי כאן

 

תינוקות ולס 1

בשביל אנה המשחות הקרמים המרקחים והקרמים הם הזדמנות להתחבר עם נשים לשמוע את הסיפורים ולהתאים בידיוק את הריח המרקם והחומר לעור כדי שימשיך לנשום יחד עם שאר הגוף שעליו הוא מגן במשך היום . ולסיום המלצה חמה ומתנה לפני השינה או בכל שעה ביום לטפו את היקרים לכם הקשיבו לנשימות הגוף ושלחו אל הגוף שלכם את כל האהבה שיש בתוככם. מתנה לחברי מועדון ״ ולס של סבון ״שפתון טבעי להזמנה לחצי כאן 
שפתון במתנה 1.jpg
 
קישור

מחפשים עבודה? דבר 1 שעלייך לעשות

אולי זה הגיל הזה, 40 פלוס, שמסביבי אנשים עם תארים ומקצועות מוגדרים, או אנשים שבנו ויצרו להם מומחיות במשהו. ניראה כאילו כולם כל כך מסודרים בתבניות ברורות, בעבודות מוגדרות .

ואז כדי לנעוץ עוד קצת את הבלבול המקצועי שהייתי בו- פוטרתי אחרי 15 שנה בתחום הזקנה ובנוסף סיימתי את ההתקשרות בחברת סטארט אפ שהייתי מאוד מחוברת רגשית אליה.

וככה בגיל 40 נדרשתי שוב לגלות מי אני, מה הכישורים שלי, החוזקות, המומחיות שלי.

ובתוך הכאוס הזה, האין הגדול יחד עם הפחד ודפיקות לב שמקיצות אותי מוקדם בבוקר. כל בוקר. קבעתי לי פגישה עם סיגל רוסו בניהו, היא קוסמת והיא גם אישה רגילה. היא גם מכירה את עולם העבודה והיא מביאה איתה כישורים והקשרים ויכולות להראות שאפשר למצוא מקום מדויק לעשייה מעצימה, מתגמלת, מספקת בידיוק לפי המידות הרצונות והיכולות שלך של כל אחד ואחד.

אז קבעתי פגישה עם סיגל ובשעה קצרה הצלחנו לעשות סריקה מהירה על הכישורים שרכשתי לאורך השנים. אז זה נכון שאין לי תואר אקדמאי אבל יש לי הכשרה רחבה ובתחומים רבים וניסיון משמעותי ויכולות גבוהות

כשהשתחררתי מהצבא למדתי שנתיים פסיכולוגיה בפתוחה אחכ שיאצו שלוש שנים ברידמן  וסיימתי את שיטת אלבאום ולמדתי גםו עיסוי, רייקי והילינג ובאמצע גם לקחתי קורסים שונים בתחום הזקנה וסיימתי קורס מדריכות תעסוקה ושלוש שנים משחק וגם הנחיית קבוצות וקורסים שונים באומנות וגם קצת שיווק ופייסבוק ודפי פייסבוק …

וואו! פתאום מחוויה של אישה שאין לה תואר ראיתי שרכשתי לי תחומים שונים ורחבים ושיש לי הרבה כלים ולי נותר רק לחבר  כל זאת לפאזל אחד ולהתחיל לפסוע קדימה.

סיגל הנחתה אותי להסתכל פנימה ולהזכר מה עושה לי טוב מתי יש את הוואו הזה והלכתי עם זה כמה ימים, בצירוף מקרים מופלא וגם קצת עזרה מחברים ושיתופים בדפי הפייסבוק הגיעה הצעת העשייה הזו שהיא ככ מדויקת עבורי והכל התחבר לי.

ההבנה פנימה החוצה והחוצה פנימה לכן אני קוראת למקום העבודה שלי מקום לעשייה. כי אני עם עבדות סיימתי בחיי, יצאתי לעצמאות גם כשאני שכירה

( וזו גם הבנה שהגעתי אליה בפגישה עם סיגל רציתי ככ להיות עצמאית לא עוד שכירה וגיליתי שאני יכולה כביכול להיות שכירה אבל להרגיש עצמאית לגמרי )

סיגל פותחת סדנה נוספת הסדנה למציאת עבודה

כל הפרטים כאן http://sigalrb3.wix.com/theworkshop ארוע בפייסלנד –

https://www.facebook.com/events/924844030885160/

ולדף העיסקי שלה – https://www.facebook.com/RBSigal/?ref=hl

ולך אמא – מפגשים מיוחדים לאמהות בחופשת לידה וחזרה לעבודה בשילוב עם משרה מקבילה שהיא מלאה לא פחות, מי כמוך יודעת כמה מורכב רגשית ומחשבתית החיבור בין האמהות קריירה ועשייה מספקת.

סיגל אמהות

ואני ממליצה עליה מכל הלב זמן איתה זה זמן יקר איתכם עם עצמכם עם החלומות והרצונות וההוצאה לפועל של המימוש שלכם למקום עשייה מדויק עבורכם. תשקיעו בעצמכם. זה מחזיר את עצמו. אל תדחו למחר אל תעברו עוד יום במקום שהוא לא מאפשר לכם להבין שאתם בעצמאות מוחלטת ואפשר גם להשאר באותו מקום עבודה שאתמול נראה אפור וחונק ולהבין שאתם יכולים להפוך אותו למקום לעשייה עצמאית עבורכם, עכשיו זה הזמן.